خدمات ساربوک

خدمات اصلی ساربوک در زمینه محصولات مرتبط با دکوراسیون است. ما اینجا هستیم تا فضای خانه و محل کار شما را دلنشین تر کنیم. در این میان، دو عنصر اصلی در هر فضایی پوشش کف و پوشش دیوارهای آن است که باعث می شود در ان محیط احساس راحتی بیشتری داشته باشیم و با گذران زمان، کمتر احساس خستگی و یکنواختی نماییم. به دلیل موارد ذکر شده، ساربوک تمام تلاش خود را برا ی بهتر کردن فضا به کار برده است، به طوری که عمده فعالیت ساربوک و تخصص او، ارائه انواع کاغذ دیواری و کفپوش‌های لمینیت می باشد. در صورت نیاز به مشاوره خرید کاغذ دیواری و یا خرید پارکت لمینت می توانید با شماره تلفن   ۰۲۱۲۲۵۷۵۷۲۸ تماس حاصل نمایید.

انواع کاغذ دیواری‌ های ارائه شده توسط ساربوک

یکی از محصولات دکوراتیو ارائه شده توسط ساربوک، انواع کاغذ دیواری است. کاغذ دیواری های ارائه شده توسط ساربوک عمدتا از برند ایتالیایی پالازیو است. برندی معتبر که طیف وسیعی از انواع کاغذ دیواری را در جنس‌ها و طرح‌های گوناگون تولید می‌کند. محصولات پالازیو تحت لیسانس کشور ایتالیا ساخته شده است؛ و حتی افراد آماتور نیز با یک نگاه سطحی به آن، متوجه کیفیت بالا و جاذبه فراوانش خواهند شد. تفاوتی ندارد که قصد خرید کاغذ دیواری برای خانه خود را دارید و یا یک دفتر کار، هتل، مطب یا باشگاه را می‌خواهید کاغذ دیواری کنید. پالازیو برای هر موقعیتی طرح‌ها و پیشنهاداتی مناسب دارد. کیفیت بالای کاغذ دیواری های ارائه شده توسط ساربوک امکان نصب سریع و ساده‌تر آن را فراهم می‌کند. همین موضوع باعث می‌شود کاغذ دیواری با دقت بیشتری در جزئیات نصب شود؛ و پس از نصب، دوام بسیار بالاتری داشته باشد.

انواع لمینیت ارائه شده توسط ساربوک

لمینیت ها را می‌توان بهترین کفپوش‌های مدرن برای هر فضای داخلی دانست. در گذشته‌ای نه‌چندان دور استفاده از انواع سنگ و سرامیک، کفپوش غالب منازل و دفاتر کار بود. در نمونه‌های پرخرج‌تر استفاده از پارکت‌های چوب طبیعی نیز متداول بود. اما همین پارکت‌ها نیز، فارغ از قیمت بالا مشکلات و ضعف‌های گوناگونی داشتند. در نهایت لمنیت ها با طرح و ظاهری کامل مشابه با پارکت‌های طبیعی و با قیمت مناسب‌تر و دوام بیشتر، این روزها تبدیل به گزینه اول برای انتخاب کفپوش شده‌اند. لمینیت ها انواع گوناگونی دارند و در طرح‌ها و رنگ‌های بسیار متنوعی ارائه می‌شوند. یکی دیگر از خدمات مجموعه ساربوک، کفپوش‌های لمینیت است. ساربوک در این زمینه سبد محصول متنوعی دارد؛ اما تمرکز اصلی ما روی برند معتبر و با کیفیت دیمودا است. این برند تحت لیسانس آلمان تولید شده و استاندارد اروپا را نیز دریافت کرده است. به همین دلیل می‌توان آن را برندی با کیفیت و قابل اعتماد دانست. محصولات دیمودا در 7 کلاس مختلف و با بیش از 40 طرح و رنگ متنوع ارائه می‌شود؛ تا هیچ محدودیتی در انتخاب کفپوش متناسب با طراحی سایر بخش‌های فضای داخلی خود نداشته باشید.

خدمات نصب و مشاوره در زمینه محصولات دکوراتیو

ساربوک علاوه بر فروش محصولات دکوراتیو مورد نیاز شما، خدمات مشاوره قبل از خرید و نصب آنها را نیز بر عهده می‌گیرد. تکنسین‌های ساربوک تجربه بالایی در نصب انواع کاغذ دیواری، انواع کفپوش و سایر محصولات دکوراتیو دارند. تمام تلاش ما بر این است که محصول با کیفیت ارائه شده را، با بهترین کیفیت ممکن، با دقت بالا و با ظرافت هرچه تمام‌تر، مانند یک اثر هنری نصب کنیم. همچنین ما می‌توانیم در زمینه انتخاب محصول مورد نظر و طراحی دکوراسیون داخلی، به عنوان مشاور و مجری در کنار شما باشیم.

TOP